5. Urodziny Great Call: Świętowanie we Włocławku

Strona WWW (23)
5 urodziny Great Call

Wielkie świętowanie 5. urodzin oddziału Great Call we Włocławku!

W ubiegłym tygodniu nasz oddział Great Call we Włocławku obchodził swoje piąte urodziny. Było to niezwykle wyjątkowe wydarzenie, które zjednoczyło naszą ekipę, świętując wspólne sukcesy i wyrażając wdzięczność za pięć lat wspaniałej współpracy. Świętowanie było pełne radości, wzruszeń i niezapomnianych momentów. Nasze „5. urodziny oddziału Great Call we Włocławku” z pewnością na długo pozostaną w naszej pamięci.

Wielki tort i szampan na start

Jak przystało na prawdziwe urodziny, nie mogło zabraknąć tortu. Wielki, pięknie ozdobiony tort z logiem Great Call i ogromną piątką pośrodku przyciągał uwagę wszystkich gości. Każdy z pracowników miał okazję spróbować kawałka tego pysznego ciasta. Smakował on równie doskonale, jak wyglądał! Uroczystość rozpoczęliśmy od wzniesienia toastu szampanem, dziękując sobie nawzajem za te pięć lat wspólnej pracy i sukcesów.

Przemówienia pełne wdzięczności

Podczas uroczystości nie mogło zabraknąć wzruszających przemówień. Nasz Prezes serdecznie podziękował każdemu pracownikowi za ich nieoceniony wkład w rozwój firmy. Podkreślił, że to właśnie dzięki ich zaangażowaniu i determinacji Great Call może pochwalić się takimi osiągnięciami. „Bez Was ta firma by nie istniała” – te słowa szczególnie zapadły w pamięć wszystkim obecnym.

Piniata ze słodkościami – zabawa na całego!

Jednym z najzabawniejszych momentów imprezy była z pewnością piniata ze słodkościami. Nasi konsultanci byli tak zdeterminowani, aby ją rozbić, że kij do jej rozbijania nie wytrzymał napięcia i pękł! Cała sala wybuchła śmiechem. Deszcz cukierków i innych słodkości, który spadł na zebranych, wywołał ogromną radość i uśmiechy na twarzach wszystkich obecnych. Główną nagrodą było 30-minutowe szkolenie przy kawce ze swoim kierownikiem. Taka wyjątkowa okazja do bezpośredniej rozmowy i zdobycia cennych wskazówek okazała się niezwykle atrakcyjna dla naszych pracowników. Zwycięzcy konkursów nie kryli radości i z dumą odbierali swoją nagrodę.

Kolorowa drużyna

Nasze urodzinowe świętowanie miało także swój kolorowy akcent. Każda grupa pracowników, pod przewodnictwem swojego opiekuna, ubrała się w jeden wybrany kolor. Dzięki temu cała impreza nabrała barw i wyjątkowego charakteru. Kolorowe stroje dodały uroku wydarzeniu i podkreśliły jedność oraz współpracę naszego zespołu.

Dziękujemy za pięć wspaniałych lat

Na zakończenie uroczystości, chcielibyśmy jeszcze raz wyrazić naszą ogromną wdzięczność wszystkim pracownikom oddziału Great Call we Włocławku. Bez Waszego zaangażowania, lojalności i ciężkiej pracy, nie bylibyśmy w miejscu, w którym jesteśmy dzisiaj. Te pięć lat to dowód na to, że razem możemy osiągnąć wszystko. Dziękujemy Wam za każdy dzień spędzony z nami i za każdy sukces, który wspólnie świętowaliśmy.

 

Nasze „5. urodziny oddziału Great Call we Włocławku” były pełne radości, wzruszeń i niezapomnianych chwil. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tego wydarzenia. Jesteśmy dumni z naszego zespołu i z niecierpliwością czekamy na kolejne wspólne lata pełne wyzwań i sukcesów.

Jeśli chcesz zobaczyć fotorelację z tego wspaniałego dnia, to wejdź na naszego Facebook’a!

Dane rejestrowe

Great Call Sp. z o.o. S.K.A.
KRS: 0000676288
NIP: 5542949677
REGON: 367180354
ul. Fordońska, 40 85-719 Bydgoszcz
Tel. 694 089 004
e-mail: kontakt@greatcall.pl

© 2024 GreatCall. All rights reserved.

Projekt i wykonanie skyles.pl
Scroll to Top