Międzynarodowy Dzień Gofra w Great Call

Strona WWW (16)
Umiejętności, których nauczysz się podczas pracy w Call Center

Międzynarodowy Dzień Gofra w Great Call: Rozkosz dla Podniebienia

 

Dzisiaj chcemy podzielić się z Wami naszym entuzjazmem związanym z obchodami Międzynarodowego Dnia Gofra, który odbył się wczoraj w naszej firmie.

W tym roku postanowiliśmy uczcić ten wyjątkowy dzień w sposób niezwykle smakowity. Nasze biuro zamieniło się na chwilę w wymarzone miejsce dla miłośników gofrów, gdzie aromatyczne zapachy wypełniły nasze biuro.

Gofry, te delikatne, chrupiące i niezwykle kuszące wypieki, zostały podane w różnorodnych wersjach. Dla tych, którzy kochają tradycję, mieliśmy klasykę – gofry ze słodkim dżemem truskawkowym. Dla tych, którzy szukali czegoś innego, przygotowaliśmy propozycje z bitą śmietaną, owocami oraz dżemami wiśniowymi, o smaku czarnej porzeczki i inne.

Dla naszego zespołu to było wyjątkowe doświadczenie, które pozwoliło nam na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków i wspólnie cieszyć się smakiem tego wyjątkowego dnia. Wielu z nas wróciło do smaków dzieciństwa.

Dziękujemy Wam!

 

Jednak to nie tylko o smaku chodziło w tym wydarzeniu. Międzynarodowy Dzień Gofra był dla nas również okazją do podziękowania naszym wspaniałym zespołom za ich ciężką pracę i zaangażowanie. To właśnie dzięki nim Great Call może świadczyć usługi na najwyższym poziomie i zdobywać coraz większe uznanie w branży.

Chcielibyśmy także wyrazić ogromną wdzięczność naszym klientom za ich zaufanie i lojalność. To dla Was, drodzy Klienci, staramy się być coraz lepsi i dostarczać Wam usługi, które spełniają Wasze oczekiwania.

W Great Call zawsze stawiamy na wyjątkowe doświadczenia i chcemy dzielić się nimi z naszymi klientami i pracownikami. Bądźcie z nami, bo jeszcze wiele smakowitych przygód przed nami!

Dziękujemy Wam wszystkim za udział w naszym święcie gofrów. Niech każdy kolejny dzień będzie równie słodki i pełen radości!

 

Aby zobaczyć więcej zdjęć z tego pysznego dnia zapraszamy na naszego Facebook’a!

Dane rejestrowe

Great Call Sp. z o.o. S.K.A.
KRS: 0000676288
NIP: 5542949677
REGON: 367180354
ul. Fordońska, 40 85-719 Bydgoszcz
Tel. 694 089 004
e-mail: kontakt@greatcall.pl

© 2024 GreatCall. All rights reserved.

Projekt i wykonanie skyles.pl
Scroll to Top