Turniejw piłkarzyki Great Call

Strona WWW (24)
Turniej w piłkarzyki

Turniej w piłkarzyki w oddziale Great Call w Bydgoszczy przyniósł niezapomniane emocje!

W zeszłym tygodniu w oddziale Great Call w Bydgoszczy zakończył się turniej w piłkarzyki, który przyniósł niezapomniane emocje. To niezwykłe wydarzenie zgromadziło pracowników z różnych działów, którzy rywalizowali ze sobą na najwyższym poziomie. Kibice dopingowali swoich faworytów tak głośno, że wielu z nich straciło głos, a uczestnicy grali do upadłego, pokazując swoją determinację i zaangażowanie.

Wielkie emocje i zaangażowanie uczestników

Przez cały tydzień nasze biuro tętniło życiem i sportowym duchem. Zawodnicy codziennie stawali do walki, dając z siebie wszystko. Widzowie zebrani wokół stołu do piłkarzyków z entuzjazmem kibicowali, tworząc niesamowitą atmosferę. Nie brakowało momentów pełnych napięcia, zwrotów akcji i niespodziewanych zwycięstw, co sprawiło, że każdy dzień turnieju był wyjątkowy.

Gratulacje dla zwycięzców!

Serdeczne gratulacje należą się naszym zwycięzcom, którzy wykazali się nie tylko umiejętnościami, ale i ogromnym duchem walki:

  • 🥇 1 miejsce: Eliza
  • 🥈 2 miejsce: Dawid
  • 🥉 3 miejsce: Hubert
  • 🏅 4 miejsce: Jakub

Zwycięzcy otrzymali wspaniałe nagrody – nowe gadżety od Great Call, które z pewnością umilą im codzienną pracę.

Filmik z turnieju już dostępny!

Dla tych, którzy nie mogli uczestniczyć w turnieju, mamy dobrą wiadomość – już teraz możecie obejrzeć filmik z tego niesamowitego wydarzenia na naszym Facebooku i Instagramie. Będzie to doskonała okazja, aby jeszcze raz przeżyć te niezapomniane chwile i zobaczyć w akcji naszych utalentowanych zawodników. Sprawdźcie nasze profile społecznościowe i dajcie się ponieść emocjom!

 

Plany na przyszłość

Turniej w piłkarzyki był tak udany, że już teraz planujemy organizację kolejnych wydarzeń tego typu. Mamy nadzieję, że przyniosą one jeszcze więcej frajdy i zaangażowania wśród naszych pracowników. Chcemy, aby nasza firma była miejscem, gdzie nie tylko ciężko się pracuje, ale również doskonale bawi i integruje. Zostańcie z nami i śledźcie naszą stronę, aby nie przegapić żadnej okazji do wspólnej zabawy!

Podsumowanie tygodnia pełnego emocji

Turniej w piłkarzyki w oddziale Great Call w Bydgoszczy przyniósł mnóstwo emocji, integracji i radości. Uczestnicy pokazali, że potrafią rywalizować z pasją, a kibice swoją energią wspierali ich na każdym kroku. Gratulacje dla zwycięzców i ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do sukcesu tego wydarzenia. Czekamy na kolejne turnieje i wspólne chwile pełne sportowych emocji!

Dane rejestrowe

Great Call Sp. z o.o. S.K.A.
KRS: 0000676288
NIP: 5542949677
REGON: 367180354
ul. Fordońska, 40 85-719 Bydgoszcz
Tel. 694 089 004
e-mail: kontakt@greatcall.pl

© 2024 GreatCall. All rights reserved.

Projekt i wykonanie skyles.pl
Scroll to Top